سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آیت الله اعرافی سخنران بیست و سومین جشنواره قرآنی و حدیثی المصطفی

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، حجت الاسلام یوسف محمدی در گفتگویی اظهار داشت: بیست و سومین جشنواره قرآنی و حدیثی جامعه المصطفی(ص) روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.


 وی تجلیل از آیت الله مظاهری را یکی از برنامه‌های اصلی این جشنواره برشمرد و افزود: این دوره از جشنواره در روزهای مذکور در اصفهان برگزار خواهد شد و در مراسم اختتامیه از آیت الله مظاهری تجلیل خواهد شد.


 جانشین رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قرآن و حدیث جامعه المصطفی(ص) العالمیه اظهار داشت: این جشنواره با حضور طلاب غیر ایرانی و کارکنان جامعه المصطفی(ص) در رشته‌های حفظ کل قرآن، قرائت تحقیق و ترتیل برگزار می‌شود.


 وی گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره روز ۲۶ بهمن‌ماه در سالن اهل البیت(ع) با سخنرانی آیت الله اعرافی، رئیس جامعه المصطفی برگزار می‌شود.


حجت الاسلام محمدی ادامه داد: از هر ملیت سه نفر از کسانی که موفق شده‌اند حد نصاب مرحله مقدماتی را به دست آورند به مرحله نهایی بخش شفاهی راه یافته‌اند.


وی اضافه کرد: ۹۰ نفر از راه یافتگان در این دو روز با هم رقابت می‌کنند تا تکلیف نفرات برتر با داوری داوران بین‌المللی و استانی مشخص شود. 


٠٧:١٥ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٩١١٤٧    /    تعداد نمایش : ١٧٨خروج