چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

همایش بین المللی اخلاق در ادیان

به گزارش مرکز خبر واطلاع رسانی جامعه المصطفی، اهداف برگزاری همایش عبارت اند از : شناخت مبانی معرفتی اخلاق، نظام ها و ارزش های اخلاقی در ادیان، هم اندیشی به منظور شناخت نقاط مشترک و پاسخ یابی برای چالش های اخلاقی و معنوی در زندگی بشر، تقویت روح همگرایی بین ادیان برای ساخت جهانی عدالت محور، صلخ آمیر، معنویت  گرا و اخلاق گرا و دست یابی به آخرین پژوهش های علمی کاربردی در حوزه اخلاق با رویکرد مطالعات تطبیقی بین ادیان.


عناوین فراخوان مقاله اعم از: بررسی قلسفه اخلاق از نگاه ادیان، اخلاق هم زیستی و پیروان ادیان و مذاهب، اخلاق در معاشرت و روابط اجتماعی، اخلاق در مدیریت و راهبری، اخلاق در حکومت و سیاست، اخلاق در تجارت و بازرگانی، اخلاق در آموزش و تربیت، اخلاق در دعوت و تبلیغ دین، اخلاق ارتباطات و رسانه، اخلاق در خانواده، اخلاق در محیط زیست و اخلاق پزشکی است.


گفتنی است مکان برگزاری همایش دانشگاه جامعه ملیه اسلامیه  و مهلت ارسال چیکیده مقاله تا پایان دی ماه 1396 و ارسال اصل مقاله تا اول اسفند 1396 می باشد.


شایان ذکر است شرکت کنندگان مفاله خود را با فرمت WORD   و PDFتهیه و به پست الکترونیکی    amustafa.seminar2018@gmail.com  ارسال فرمایند.

 


١٤:١٠ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٨٩٦٨٠    /    تعداد نمایش : ٦٠٥خروج