چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون پژوهشی دانشگاه مجازی المصطفی خبر داد

مقالات کنفرانس دانشگاه مجازی در پایگاه (SID) نمایه می‌شود

 

 

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، آقای عابدین سیاحت اسفندیاری، معاون پژوهشی دانشگاه مجازی المصطفی  در گفت‌وگویی درباره جزئیات برگزاری اولین کنفرانس بین‌المللی «ظرفیت‌شناسی و تأثیرگذاری فضای مجازی در ارتقای آموزش‌های دینی» گفت: طی تفاهمی که با جهاد دانشگاهی برقرار کردیم، بنا شد کلیه مقالات پذیرفته‌شده کنفرانس بین‌المللی دانشگاه مجازی المصطفی(ص) در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) نمایه شود.

وی معرفی کنفرانس در چند سایت بین‌المللی اطلاع‌رسانی همایش‌ها و کنفرانس‌ها از جمله سایت کنفرانس آلرتس Conference Alerts، شیعه نیوز Shia News و ... را از دیگر امتیازات این همایش خواند و افزود: انجام تبلیغات در چندین دانشگاه خارجی و دعوت از اساتید و پژوهشگران برای ارسال مقاله از جمله دانشکده الهیات ارتدوکس دانشگاه بخارست رومانی، دانشکده شرق‌شناسی دانشگاه بوهه میای غربی، دانشگاه مالت، دانشگاه علیگر هند از دیگر اقدامات مهم این دوره از همایش بود.

اسفندیاری درباره برگزاری پیش‌نشست‌های این دوره از کنفرانس گفت: مجموعه پیش‌نشست‌های اولین کنفرانس بین‌المللی «ظرفیت‌شناسی و تأثیرگذاری فضای مجازی در ارتقای آموزش‌های دینی» در تابستان سال جاری برگزار خواهد شد که جزئیات آن در کانال اطلاع رسانی کنفرانس به نشانی hamayesh_mou@ اعلام خواهد شد.

گفتنی است، دانشگاه مجازی المصطفی(ص) در نظر دارد جهت هم‌اندیشی و ارتقای دیدگاه‌ها در عرصه آموزش مجازی و ظرفیت‌های انتقال سریع اطلاعات و تبیین قابلیت‌های فضای مجازی در آموزش معارف دینی، اولین کنفرانس بین‌المللی ظرفیت‌شناسی و تأثیرگذاری  فضای مجازی در ارتقای آموزش‌های دینی را به هفت زبان فارسی، عربی، اردو، انگلیسی، فرانسوی و ترکی استانبولی و آذری در تاریخ 27 و 28 مهرماه 96 برگزار کند. همچنین مهلت ارسال چکیده‎ها تا 30 خرداد و نیز مهلت ارسال اصل مقاله در 30 شهریورماه 96 است. 

 


١٠:٥٣ - دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٨٥٦٧٣    /    تعداد نمایش : ٨٥خروج